Isiklik proovikabiin

Internetis šoppamise üheks ainsaks puuduseks on vast see, et kaupa ei ole võimalik enne ostmist selga proovida. Oleme ka selle probleemi sinu jaoks lahendanud! Selle asemel, et tavapoe kitsas proovikabiinis riiete sobivust hinnata, pakume sulle võimalust omas kodus riideid selga proovida ning vajadusel neid tagastada.

Selleks, et saaksid oma ostu põhjalikult läbi mõelda, anname sulle kodus riiete proovimiseks aega lausa kuni kaks nädalat. Palume sul aga sarnaselt tavapoest ostetud kaubale suhtuda asjadesse heaperemehelikult ning neid mitte määrida või neilt silte/etikette eemaldada.

Kui mingil põhjusel peaks pärast selgaproovimist ilmnema, et valitud riided sulle siiski ei sobi, saad mittesobivad asjad meile kerge vaevaga tagastada või ümber vahetada. Täida lihtsalt pakiga kaasas olnud tagastusvorm, paki tagastatav/ümbervahetatav toode/tooted nii, et need ei saaks transpordis kahjustada (eemalda ka vana aadresskaart) ja saada pakk meile tagasi. Tagastamiseks kasuta sama ettevõtte pakiautomaati ning ava uks seda koodi kasutades, mis saadeti Sulle SMSiga paki saabumisel. Tellimused, mis on kohale toimetatud postkontorisse või kulleriga, tuleb tagastada läbi postkontori. Meie aadressi leiad saatelehelt, mis pakiga kaasas (või meie kodulehelt).